HAKKIMIZDA

Azizevize, Konsolosluklardan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için, yurt dışı vize alımında aracılık yapmak amacıyla kurulmuştur. Azize Vize, vize alımlarında uzun yıllar boyunca edindiği deneyim ve uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.

Firmamız, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına ve ülkemizde yaşayan yabancı ülke vatandaşlarına vize uygulaması yapan -Schengen Vizesi, Almanya Vizesi, Fransa Vizesi, Amerika Vizesi, Çin vizesi, Japonya vizesi gibi – dünyanın her ülkesi için vize alımlarında tecrübeli elemanları ile bireysel ve kurumsal olarak hizmet vermektedir.  

Firmamız değişmez prensipleri doğrultusunda saygı ve sevgi çerçevesinde işlerini kaliteli ve düzenli olarak yapmaya çalışmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz ile beraber bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Yakın ilgi ve desteğiniz için  teşekkür ederiz.

Referans listesi istenildiği takdirde gönderilecektir.

ŞİRKET BAZINDA ÜCRETLENDİRMEMİZ AŞAĞIDAKİ GİBİDİR; KONSOLOSLUK ÜCRETİ + SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI ÜCRETİ + SERVİS BEDELİ + GEREKTIĞINDE OTEL VE UÇAK REZERVASYONU HİZMET BEDELİ + KDV = TOPLAM ÜCRET

Konsolosluklar Euro Bazında fiyat uygulamaktadır. TL ile çalışan konsolosluklar zaman zaman Euro ücretine göre fiyat değişikliği yapmaktadırlar. 

WhatsApp Destek
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?